سلام

روزی برای یک کار به تهران رفتم برای خداحافظی از مادر بزرگم به خانه انها رفتمو انها همراه من یک ظرف شیرینی کردن که شیرینی های خوشمزه شهرمان داخلش بود .

هنگامی که به تهران رسیدم و در خانه دوستم قرار گرفتم شب همان روز قرار بود برا دوستم میهمان بیاید . من هم رفتمو شیرینی هارو درون ظرفی چیدمو به روی میز گذاشتم .هنگامی که مهمانان وارد خانه شدند اولین چیزی چشمشان را گرفت ان ظرف شیرینی بود . تعجب کردندو همش میگفتند این دیگه چه نو شیرینی هایی است ؟ من خودمم در تعجب بودم که چگونه تا به حال انها از شیرینی ما نخورده اند . هنگامی که خوردند دیدم بسیار خوششان امد .

چند روز گذشتو من به شهرمان برگشتمو یک دورهمی با خانواده گرفتیمو موضوع را برایشان تعریف کردم . از مادر بزرگم پرسیدم شما چند وقته تو این کار حرفه ای هستید گفتند من الانه بیش از 40 سال است که این کار را میکنمو شیرینی میپزم . ماهم با خانواده تصمیم گرفتیم سایتی را راه اندازی کنیم واز تجربه مادربزرگمان استفاده کنیم  و شیرینی خوشمزه شهرمان را به تمام ایران معرفی کنیم تا انها نیز بتوانند ازین شیرینی زیبا و خوشمزه در انواع مراسمات خود استفاده کنند .

طبق توضیحات بالا ما با سایت عمه خانم سفارشات شما را میگیریم و شیرینی خوشمزه و تازیمان را در کمترین زمان ممکن دست شما میرسانیم

فهرست