1. خانه
 2. وبلاگ
 3. کلمپه از کجا بخریم

کلمپه از کجا بخریم

خرید اینترنتی کلمپه

حتما شما نیز تا به حال برنامه سفر به شهرها و کشورهای زیادی را در ذهن خود چیده‌اید؛ اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا این شهرها و کشورها جزء مقاصد بسیار محبوب در سراسر دنیا هستند؟ یکی از مهم‌ترین دلایل این محبوبیت که سالانه میلیون‌ها نفر را به سفر به دور دنیا می‌کشاند، تاریخ غنی و فرهنگ متفاوت این کشورها است. تاریخ و پیشینه هر کشوری، بخش بسیار مهمی از فرهنگ و هویت امروزی هر ملت را تشکیل می‌دهند. قطعا سفر و گشت و گذار به دور دنیا میتواند بسیار هیجان‌انگیز باشد؛ اما برای همه افراد این امکان وجود نخواهد داشت. بهتر است بدانید که برای آشنایی با هر نوع فرهنگی، نیازی نیست که حتما به موقعیت جغرافیایی مشابه سفر کنید و شما می‌توانید بخش بسیار مهمی از این فرهنگ را تنها با چشیدن غذاها و خوراکی‌های محلی بشناسید. هیجان‌انگیز و خوشمزه به نظر می‌رسد؟ برای شروع ممکن است کمی گیج شوید؛ پس پیشنهاد ما به شما شروع از کشور خودمان و امتحان کردن طعم‌های اصیل ایرانی است. یکی از طعم‌هایی که از آن صحبت می‌‌کنیم، ترکیب بی‌نظیر شیرینی خرما با خمیری لطیف و مغزهایی مانند پسته و گردو در شیرینی محلی از استان کرمان، به نام کلمپه است. این شیرینی محبوب در گذشته به صورت خانگی تهیه می‌شد؛ اما امروزه اقسام بسیار متنوع آن را می‌توان از طرق مختلف تهیه کرد. اگر قصد خرید کلمپه را دارید و بزرگ‌ترین سوال شما در حال حاضر این است که کلمپه از کجا بخریم با ما همراه باشید تا با یکی از بهترین گزینه‌ها آشنا شوید.

ویژگی یک کلمپه خوب چیست؟

خرید کلمپه

چه بخواهید کلمپه را برای یک عصرانه دلپذیر بخورید و چه به عنوان یک شیرینی سنتی برای مهمان‌ها سرو کنید، بهتر است ویژگی‌های نوع اعلای آن را بدانید. برخی از ویژگی‌های یک کلمپه خوب به شرح زیر هستند.

 • تناسب بین خرما و خمیر کلمپه
 • به اندازه پخته شدن کلمپه (نه به اندازه‌ای که خمیری یا سوخته باشد.)
 • استفاده از خرمای تازه و باکیفیت
 • استفاده از مغزهای گردو، پسته و… تازه و باکیفیت
 • تنوع در اقسام کلمپه
 • زیبایی شکل و سالم بودن کلمپه ( عدم خرد شدگی و شکستگی کلمپه در بسته‌بندی)
 • تازگی و طعم عالی
 • قیمت مناسب
 • بسته‌بندی مناسب و زیبا

از کجا کلمپه بخریم

خرید عمده کلمپه خرمایی

از آن جایی که شیرینی کلمپه جزء شیرینی‌های خشک محسوب می‌شود و مدت زمان طولانی قابل نگهداری است، می‌توان آن را یک گزینه عالی به عنوان شیرینی عید دانست. حال که با برخی از ویژگی‌های یک کلمپه خوب آشنا شدید، حتما این سوال برای شما پیش می‌آید که کلمپه از کجا بخریم که با قیمت‌های مناسب بهترین‌ها را انتخاب کرده باشیم؟ پیشنهاد ما به شما خرید از فروشگاه عمه خانم است. محصولات فروشگاه عمه خانم، از جمله کلمپه، همگی از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه تهیه شده‌اند و علاوه بر اطمینان از سلامت بدن، لحظاتی ناب و به یادمانی را برای شما خلق می‌کنند. با خرید کلمپه از عمه خانم خاطراتی شیرین را به خود و دیگران هدیه دهید.

آیا کلمپه چاق میکند
آیا قطاب چاق کننده است
فهرست